ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI NASZEGO KANAŁU

III spotkanie warsztatowe pod hasłem ,,Sekrety malarza’’
24340
post-template-default,single,single-post,postid-24340,single-format-standard,stockholm-core-2.3.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,select-theme-ver-8.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-23910,elementor-page elementor-page-24340

III spotkanie warsztatowe pod hasłem ,,Sekrety malarza’’

Dzisiejsza oferta edukacyjna w Muzeum Podlaskim w Ratuszu dla smyków z Krainy Smyka Podróżnika była wyjątkowa. To już nasze III spotkanie warsztatowe tym razem pod hasłem ,,Sekrety malarza’’ . Do zajęć w muzeum przygotowywaliśmy się długo, a DOBRY DUSZEK-Mama Nikoli uszyła nam profesjonalne kostiumy malarza artysty?. W muzeum czekała na nas niespodzianka. Prawdziwe, najprawdziwsze SZTALUGI !!!!!!!!!!! Uczyliśmy się o trudnej sztuce malarskiej… Dowiedzieliśmy się jak pokazać w obrazie emocje, pogodę czy drobne detale z użyciem lupy…Wiemy jak tworzyć kolory pochodne, a jak mieszając różne kolory tworzyć zupełnie inną gamę barw…Nasze malarskie dzieła powstawały dzisiaj z wykorzystaniem prawdziwych sztalug. Dlatego były wyjątkowe?! Brawo pomysłodawczyni Pani Ani z muzeum, że pokazując nam wspaniałe obrazy w galerii, opowiadając o nich, pozwoliła nam rozwinąć nasze własne artystyczne skrzydła…