ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI NASZEGO KANAŁU

Odwiedzanie Domu Seniora ,,Złota jesień” w Wólce Ratowieckiej
24495
post-template-default,single,single-post,postid-24495,single-format-standard,stockholm-core-2.3.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,select-theme-ver-8.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-23910,elementor-page elementor-page-24495

Odwiedzanie Domu Seniora ,,Złota jesień” w Wólce Ratowieckiej

PODZIEL SIĘ DOBREM!
Dziś, z okazji Świąt Wielkanocnych odwiedziliśmy Dom Seniora „Złota jesień” w Wólce Ratowieckiej wraz ze słodkimi prezentami od naszych niezawodnych, wspaniałych rodziców dzieci z Publicznych Przedszkoli „Tekakwita” w Wasilkowie.
Pan Andrzej właściciel wraz z pensjonariuszami jak zawsze serdecznie i ciepło nas przywitali. Dziękujemy!