ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI NASZEGO KANAŁU

Królestwo zwierząt
24522
post-template-default,single,single-post,postid-24522,single-format-standard,stockholm-core-2.3.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,select-theme-ver-8.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-23910,elementor-page elementor-page-24522

Królestwo zwierząt

Czym jest CZERWONA KSIĘGA ZWIERZĄT? Czy leniwiec potrafi pływać? Kto jest przywódcą w stadzie słoni ? A z czego słynie diabeł tasmański? W Krainie Smyka Podróżnika w tym tygodniu królował temat zwierząt. Smyki rozpoczęły swoją ulubioną formę dzielenia się swoją wiedzą z rówieśnikami pod hasłem ,,Ja to wiem’’. W piątek Hania, Amelka, Milena i Kuba przygotowali ciekawe prezentacje o swoich ulubionych przedstawicielach ze świata zwierząt.
Hania bardzo ciekawie opowiadała o psach, o tym że człowiek musi być odpowiedzialny za zwierzę którym się opiekuje, musi znać jego potrzeby. Wspomagając się pięknymi zdjęciami pokazała nam wspaniałą więź małej dziewczynki i jej psa. Amelka opowiadała o wiewiórce pospolitej, zainspirowana spotkaniem dwóch wiewiórek w parku. Smyki poznały tryb życia wiewiórek, ich przysmaki i wygląd gryzonia. Milenka opowiadała o pandzie wielkiej. Pokazała piękne ilustracje i figurki pandy. Wiemy że trzeba je chronić! Na zakończenie przygotowała ciekawe niespodzianki dla dzieci, zagadki. Kuba opowiadał o ptakach, pokazywał smykom swoje ulubione zdjęcia ptaków w książce …i nawet pióro ptaka drapieżnego. Brawo smyki za odwagę i wkład pracy, aby swoją wiedzą dzielić się z innymi.