ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI NASZEGO KANAŁU

Wizyta w Białostockim Ośrodku Kultury im. Ludwika Zamenhofa
24527
post-template-default,single,single-post,postid-24527,single-format-standard,stockholm-core-2.3.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,select-theme-ver-8.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-23910,elementor-page elementor-page-24527

Wizyta w Białostockim Ośrodku Kultury im. Ludwika Zamenhofa

Drużyna Marzeń i ich wizyty w Białostockim Ośrodku Kultury im. Ludwika Zamenhofa
➡️ W kwietniu uczestniczyliśmy w zajęciach pt. „Ogrody Hetmana Branickiego”.
Podczas zajęć dowiedzieliśmy się czym jest barok – 🦪, poznaliśmy historię pałacu hetmana Jana Klemensa Branickiego oraz typowe cechy ogrodów w stylu 🇫🇷. Naszym zadaniem było wykonanie z kloców LEGO dekoracji roślinnych oraz ozdób, które występują na terenie pałacowego ogrodu.
Świetnie

się przy tym bawiliśmy!

Czy udało się nam odtworzyć? ⛲🌳🗿
Zobaczcie sami 📸
➡️ W marcu natomiast byliśmy w – Sali gier i zabaw
W tej sali nikt się nie nudził! Mogliśmy skorzystać z wyjątkowych gier i zabawek, a przy tym ćwiczyliśmy logiczne myślenie, rozwijaliśmy zdolności manualne, refleks oraz pamięć.
Fantastycznie spędzony czas 🤩
Już nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu!