ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI NASZEGO KANAŁU

Prezentacje w krainie smyka podróżnika
24532
post-template-default,single,single-post,postid-24532,single-format-standard,stockholm-core-2.3.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,select-theme-ver-8.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-23910,elementor-page elementor-page-24532

Prezentacje w krainie smyka podróżnika

Czy zebra jest czarna w białe paski czy odwrotnie? Jak nazywa się stado wilków i ich przywódca? Czy wielki dziób Tukana jest ciężki? Jak wielki jest największy pająk na świecie? Czy chomik chodzi na siłownię? Kolejne smyki w Krainie Smyka Podróżnika przygotowały wspaniałe prezentacje o niesamowitych przedstawicielach w świecie zwierząt :Julka,Natalka,Tomek,Luiza i Rafał. Julka wprowadziła nas w tajemniczy świat WILKÓW, wiemy co to watacha, samiec alfa, poznaliśmy zwyczaje wilków. Julka pokazała nam piękne ilustracje w książkach i wspaniałą pozycję literacką ,,Gawędy o wilkach i innych zwierzętach’’ M. Kostrzyńskiego.

Wspaniale

opracowany projekt graficzny o wilkach zachwycił nie tylko dzieci😊.Natalka zaprezentowała nam swoją wiedzę o ciekawym ptaku -TUKANIE. Również przygotowała nam ciekawe zdjęcia i własnoręczne rysunki. Poznaliśmy czym się żywi tukan, gdzie gniazduje, w czym pomaga mu kolorowe ubarwienie…a nawet jak wygląda gdy śpi😊.Tomek zaspokoił naszą ciekawość na temat koloru ZEBRY…Tak jak na jezdni…zebra jest czarna, a to paski są białe😊! Dowiedzieliśmy się w czym pomagają zebrom ich paski i nawet oglądaliśmy monetę -żeton z ZOO z wizerunkiem zebry. Luiza opowiadała nam o CHOMIKU syryjskim, którym się opiekuje. Wiemy jakie lubi przysmaki, jak przenosi jedzenie do ,,swojej spiżarni’’. Luiza wyjaśniła nam jak dba o zdrową kondycję chomika Musisz być odpowiedzialny za zwierzątko którym się opiekujesz… dodała na zakończenie swojej prezentacji. Rafał opowiadał o PAJĄKACH. Największy może być jak dłonie taty, są pająki które mieszkają w norkach…są i bardzo jadowite pająki, a nawet takie które mieszkają w wodzie…w ,,dzwonie’’. Wspaniałe wystąpienia smyków…taka wiedza u wszystkich zostanie na całe życie.