ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI NASZEGO KANAŁU

Plakaty o ochronie środowiska
24537
post-template-default,single,single-post,postid-24537,single-format-standard,stockholm-core-2.3.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,select-theme-ver-8.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-23910,elementor-page elementor-page-24537

Plakaty o ochronie środowiska

Dziś grupa „Motylki” tworzyła przepiękne plakaty. Mają one bardzo ważny przekaz. Dotyczą ochrony środowiska 💚
Cieszymy się, że dzieci już od najmłodszych lat mogą zdobywać wiedzę na temat tego, w jaki sposób mogą pomóc naszej planecie, aby wszystkim ludziom żyło się na niej lepiej i weselej 💚
Poniżej kilka zdjęć 😊