ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI NASZEGO KANAŁU

Projekt edukacyjny ,,Ja to wiem”
24542
post-template-default,single,single-post,postid-24542,single-format-standard,stockholm-core-2.3.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,select-theme-ver-8.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-23910,elementor-page elementor-page-24542

Projekt edukacyjny ,,Ja to wiem”

Czy mrówka może być rolnikiem? Czy makaki chodzą do spa, a kameleon zmienia ubrania? Dzisiaj w Krainie Smyka Podróżnika zakończyliśmy projekt edukacyjny ,,Ja to wiem’’. Mikołaj ,Alex i Jaś opowiedzieli nam o swoich ulubionych przedstawicielach ze świata zwierząt. Mikołaj przygotował smykom mnóstwo ciekawostek o mrówkach…grzybiarkach, mrówkach miodnych. Dowiedzieliśmy się, że mrówki to siłaczki, potrafią nosić ciężary nawet 20 razy cięższe niż one…a jest ich na świecie baaaaaaaardzo wiele😊.Alex opowiadał o kameleonie i o jego sposobach polowania. Jaś opowiadał i pokazał nam ilustracje i piękne zdjęcia makaków i ich kąpieli w zimie, w gorących źródłach. Na zakończenie pracowaliśmy twórczo i każdy smyk rysował swojego ulubionego zwierzaka. Jutro wielkie rysowanie w parku,,ZOO ratuje zwierzęta’’.Bilety wejściówki do zwiedzania ,,za darmo’’.Zapraszamy! To będzie wyzwanie…i deszcz niemile widziany😊!