ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI NASZEGO KANAŁU

Tajemniczy ogród zoologiczny
24547
post-template-default,single,single-post,postid-24547,single-format-standard,stockholm-core-2.3.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,select-theme-ver-8.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-23910,elementor-page elementor-page-24547

Tajemniczy ogród zoologiczny

W wasilkowskim parku smyki z ,,Krainy Smyka Podróżnika’’ i grupy ,,Motylki ‘’ stworzyły tajemniczy ogród zoologiczny. Każda zagroda, wybieg czy wodny akwen, stworzono dla zwierząt z dbałością o ich komfort😊! Delfiny miały przestrzeń do wodnych ewolucji, pandy z miniaturowym laskiem bambusowym, tygrys i lew wybieg z ciekawymi zabawkami, żeby nie było nudno, węże miały drzewa po których mogły się wspinać i zwisać niczym wężowe ,,huśtawki’’, a króliki mnóstwo norek do zabawy w chowanego😉.Ptaki miały ptasie przedszkole i bocian mógł się bawić z tukanem kolegą😊.Była też i motylarnia, stworzona przez ,,Motylki’’. Opiekunowie zwierząt udzielali ,,naukowych’’ informacji na temat swoich podopiecznych. Kiedy jedliśmy obiad, mieszkańcy Wasilkowa, spacerowicze mogli pozwiedzać to nasze tajemnicze ZOO. Przyjemnie i pożytecznie dla WSZYSTKICH😊.