ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI NASZEGO KANAŁU

Książka to najlepszy przyjaciel
24557
post-template-default,single,single-post,postid-24557,single-format-standard,stockholm-core-2.3.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,select-theme-ver-8.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-23910,elementor-page elementor-page-24557

Książka to najlepszy przyjaciel

„Książka to najlepszy przyjaciel”
W tym tygodniu przedszkolaki z grupy – Misie oraz Drużyna Marzeń przekonały się jak ważne są książki w naszym życiu. Dzieci zaprezentowały kolegom i koleżankom swoje ulubione książeczki przyniesione z domu, a starsze dzieci przez cały tydzień tworzyły swoje pierwsze bajki 🐶🦊👧🐱
Obie grupy wyruszyły również na poszukiwanie książek – młodsza grupa w okolicach Wasilkowa a starsza pojechała, aż do Białegostoku (Śledź Białostocki – zaciekawił dzieci 🐟).

Tydzień o Książkach zakończyliśmy paradą w strojach bajkowych po ulicach Wasilkowa – było

świetnie

! Czy ktoś nas widział? 👀

Dziękujemy Dwujęzycznej Prywatnej Szkole Podstawowej im. Antoniego Bućko w Wasilkowie za możliwość uczestniczenia we wspólnym świętowaniu Dnia Książki! ❤️📖