ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI NASZEGO KANAŁU

Kraina smyka podróżnika
24569
post-template-default,single,single-post,postid-24569,single-format-standard,stockholm-core-2.3.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,select-theme-ver-8.10,ajax_updown_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-23910,elementor-page elementor-page-24569

Kraina smyka podróżnika

Co mogą robić Smyki w Krainie Smyka Podróżnika gdy pogoda płata nam figle…PODRÓŻŻŻŻŻŻŻŻOWAĆ😊!Tym razem podróżujemy po Polsce. Bo gdzie może być piękniej, jak nie tam gdzie mieszkają nasze serca? Tak jak w piosence którą śpiewamy:,,…mówię o Tobie z dumą, myślę o Tobie z troską, jesteś drogim skarbem, moją kochaną Polską…’’.Hania przygotowała nam podróżniczą niespodziankę i zabrała nas do Zamku w Mosznej. Dziewczynka pokazała nam przepiękne zdjęcia wspaniałej architektury zamkowej… niczym z bajki z wróżkami, czarodziejami.99 wież zamkowych,365 pomieszczeń…nic dziwnego, jak legenda głosi, że człowiekowi chyba pomagał sam diabeł 😊.Wszystkie smyki bardzo dziękowały Hani za tak ciekawą prezentację i wspaniały dar przepięknych obrazków ze zdjęciami…jakbyśmy tam byli naprawdę😉…A może naprawdę tam byliśmy? 😊